BETA
Rychlá půjčka bez poplatků předem
Požádat o půjčku

Požádáte si o půjčku

Postačí si už jen požádat o tuto nebankovní půjčku a budete se divit jak rychle se vám půjčka vyřídí. Neváhtejte a požádejte si o pů...

Požádat

Vyřízení půjčky

Jakmile si o půjčku požádáte, tak se ihned staráme o to abyste mohli mít půjčku co nejdříve. Vyřízení půjčky zabere 24 hodin.

Požádat

Vyplacení půjčky

Pokud vám bude půjčka schválena, tak od finálního vyplacení vás dělí už jen podpis smlouvy o půjčce. Po podpisu smlouvy jsme schopni půj...

Požádat

Nebankovní půjčka bez poplatků, nebankovní půjčka ihned

Nastala u vás situace, že musíte rychle sehnat peníze? Dostali jste se do složité finanční situace a půjčka by se vám hodila?
Nejspíše jste se již setkali s půjčkami, které vám prostě nemohou být vyřízeny, nebo je prostě nechcete.
V dnešní době je standardem, že když někdo potřebuje půjčku, jako první řešení jej napadne jít do banky. Tam ovšem z mnoha faktorů neprojde řada klientů, a proto jsou potom nuceni se poohlédnout po jiné alternativě, jak své finanční problémy řešit.
Na trhu existují i nebankovní půjčky.
Nebankovní půjčka je druh půjčky, která není poskytnuta bankovním sektorem, ale soukromou společností, či soukromým investorem.
Nebankovní půjčka je v poslední době velmi vyhledávané odvětví v oblasti financí, ale je potřeba být obezřetný.
Mezi nebankovními půjčkami fungují i společnosti, které slibují půjčku bez registrů, bez prokazování příjmů, a dokonce bez zástavy a s exekucí.

Společnost, či subjekt, který nabízí nebankovní půjčky opravdu všem a bez jakýchkoli problémů, s největší pravděpodobností vezme od klienta poplatek předem, ale pak už s klientem nebude komunikovat.
Poplatek předem za zprostředkování půjčky, či za jakoukoliv službu je ovšem naprostý nesmysl. Žádná solidní společnost nemůže chtít po klientovi, který potřebuje peníze, aby ještě platil nějaký poplatek za zprostředkování nebo nějakou jistinu, že bude půjčku řádně splácet.
Když už klient něco takového zaplatí, tak se v 99% může rozloučit s penězi, které společnosti předal. Ta s ním už nadále nemá potřebu komunikovat a nemá ani potřebu cokoli pro něj hledat.

Doporučením je poohlédnout se po opravdové nebankovní půjčce.
Opravdu nejjistější nebankovní půjčkou je v dnešní době půjčka od soukromého investora, který poskytuje peníze z vlastního kapitálu.
Tato nebankovní půjčka se v mnoha případech liší od konkurenčních nabídek, a to především díky výši splátky a přístupu k neschopnosti splácet.
Mnohé společnosti vám dlouhou dobu nedají vědět, že jste v prodlení se splácením a pak na vás skočí s pěkně tučnou pokutou a rovnou po vás chtějí uhradit půjčku celou.

Přemýšlíte tedy, jakou půjčku zvolit?

Zvolte naši nebankovní půjčku.
Nebankovní půjčka od nás se v mnoha ohledech opravdu liší od konkurenčních nabídek, a to především proto, že splátky, které jsou asi nejdůležitější položkou na seznamu, se nastavují individuálně dle potřeb klienta. Nepotřebujeme z klienta sedřít kůži a pořádně na něm vydělat.
Nám stačí, pokud nám bude klient půjčku řádně splácet a pokud dá vědět, že nebude moci splácet. Vždy se dá najít nějaké rozumné řešení, ale nekomunikování není ani rozumné a už vůbec ne správné řešení.

Proč byste si měli zvolit právě naši půjčku?

Jednáme opravdu rychle. Nebankovní půjčka od nás vám může být vyřízena opravdu rychle, a to třeba ještě dnes. Nebudete muset ani nikam chodit, abyste si o takovou půjčku požádali.
Na našich stránkách je umístěna online žádost, která celý proces mnohem urychlí a díky tomu můžete vědět ještě dnes, zda vám bude půjčka poskytnuta, nebo ne. Nebudete muset nikam chodit a nosit sebou hromady podkladů, abyste zjistili, zda máte skutečně nárok na nebankovní půjčku od nás. Nám stačí vyplnit online žádost o půjčku a vše se začíná ihned řešit. Rychle a spolehlivě.

Jednáme férově

Pokud si myslíte, že to, co jste si právě přečetli, je jen nesmysl, pak doporučujeme podívat se na reference, které jsou také na našich stránkách. Denně pomáháme mnoha klientům, kteří potřebují své finanční problémy opravdu řešit a rádi se svěří do naší odborné péče.
Nebankovními půjčkami se zabýváme již bez mála 10 let, a proto máme za sebou mnoho spokojených klientů, kteří vědí, že to, co řekneme, platí.
A rozhodně nebereme žádný poplatek předem.

Jak si o takovou půjčku požádat?

Požádat si o naši nebankovní půjčku můžete úplně jednoduše. Na našich stránkách máte k dispozici online žádost, která se ihned po odeslání dostane k nám a my se ihned staráme o to, aby se vaše situace mohla rychle a příznivě vyřešit. Nebudete nám za to muset platit nějaký poplatek předem a rozhodně se nebudete muset bát toho, že máte negativní záznam v registru Solus.
Nenahlížíme do registrů, a proto jsme schopni vám půjčku opravdu rychle vyřídit a taky vyplatit.
Pokud bude půjčka od nás schválena, je možné ji vyplatit i hotově.

Časté otázky k půjčce

Vyplacení exekuce

Mám nemovitost zastavenou exekucí a nemohu prokázat příjem. Jak se toto řeší u vás?

Všechny otázky

Půjčka s exekucí

Půjčíte mi, i když mám exekuci a chtěl bych půjčku právě na vyplacení exekuce?

Všechny otázky

Recenze naši nebankovní půjčky

Online půjčka

Nebankovní půjčku jsem hledal velmi dlouho. Vyplnil jsem mnoho online žádostí o půjčku na internetu, ale skoro žádná nebyla nakonec podle mých představ a už vůbec nebyla taková, jak se...

Všechny recenze

Půjčka na cokoli

Když jsem nastupovala na mateřskou, potřebovali jsme s manželem rychle vybavit dětský pokojíček, aby dítě mělo kde spát. Jenže žádné úspory jsme neměli, a proto jsme přemýšleli, ...

Všechny recenze
Napište nám
Napište nám
Created by Wallis Media
Reklama
Výroba eshopu, eshop na míru, elektronický obchod

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://www.onlinepujckybezpoplatku.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.